W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs z okazji obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu

28.05.2021

Światowy Dzień Bez Papierosa - napis

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach zaprasza do udziału wszystkich pełnoletnich mieszkańców powiatu polickiego do  udziału w wojewódzkim konkursie organizowanym przez Zachodniopomorskiego Państwowego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie na rozwiązanie krzyżówki o tematyce profilaktyki używania tytoniu.

Konkurs zorganizowany jest w ramach tegorocznych obchodów Światowego Dnia Bez Tytoniu, które przypadają co roku na dzień 31 maja.

Celem głównym konkursu jest wzmocnienie świadomości uczestników w zakresie kształtowania własnego zdrowia w kontekście profilaktyki używania wyrobów tytoniowych.

Zadanie konkursowe polega na poprawnym rozwiązaniu krzyżówki, a następnie przesłaniu jej wraz z wypełnionymi formularzami na adres konkurs@wsse.szczecin.pl, w terminie do dnia 31 maja 2021 r.

 

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału

Materiały

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONKURSU NA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI O TEMATYCE PROFILAKTYKI UŻYWANIA TYTONIU ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU 2021
załącznik​_nr​_1.pdf 0.54MB
Krzyżówka i pytania
Krzyżówka​_i​_pytania.pdf 0.45MB
REGULAMIN DO KONKURSU NA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI O TEMATYCE PROFILAKTYKI UŻYWANIA TYTONIU ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU 2021
Regulamin.pdf 3.10MB