W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyniki powiatowego konkursu plastycznego pt. „Czyste powietrze wokół Nas – złemu dymkowi mówimy PAS!”

04.06.2021

Wyniki powiatowego konkursu plastycznego pt. „Czyste powietrze wokół Nas – złemu dymkowi mówimy PAS!” - praca dziecka

               Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach informuje, iż 4 czerwca 2021 roku zakończył się konkurs plastyczny organizowany w ramach podsumowania przedszkolnego programu edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół Nas” oraz akcentującego obchody Światowego Dnia bez Tytoniu w 2021 r. Konkurs współorganizowany był przez Starostwo Powiatowe w Policach oraz Urząd Gminy w Dobrej Szczecińskiej.

             W trakcie narady Komisji Konkursowej oceniono 19 plakatów, które zostały zgłoszone do etapu powiatowego. Zgłoszone prace były oceniane pod względem zgodności z zakresem tematycznym Konkursu, dostosowania do wytycznych zawartych w Regulaminie, pomysłowości i oryginalności oraz czytelności przekazu, a także samodzielności wykonanej pracy. Przyznano I, II i III miejsce oraz wyróżnienia.

 

I miejsce

 

Magdalena Lesińska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

 

 

II miejsce

 

Katarzyna Tamborska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

 

III miejsce