Tytuł/stanowisko: nauczyciel fortepianu

Dyrektor PZSM w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela fortepianu

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 28-08-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Oferta pracy dla nauczyciela fortepianu

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Zakres obowiązków

Wykonanie pracy nauczyciela zgodnie ze specjalnością.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie
Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy ul. Szwalbego 1 85-080 Bydgoszcz

Wymagania

Kwalifikacje do nauczania przedmiotu zgodne z Rozporządzeniem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych.

CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych), list motywacyjny

Pierwsza publikacja:
25.08.2023 11:09 Agnieszka Bieniek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Alicja Mikołajczak-Dębińska
Ogłoszenie o pracę na stanowisko nauczyciela fortepianu w PZSM w Bydgoszczy 2.0 26.10.2023 08:52 Agnieszka Bieniek
Ogłoszenie o pracę na stanowisko nauczyciela fortepianu w PZSM w Bydgoszczy 1.0 25.08.2023 11:09 Agnieszka Bieniek