W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia

Ogłoszenie

o zatwierdzeniu przez Ministra Klimatu i Środowiska  planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Chotyłów

Realizując postanowienia ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2024 r. Nr poz. 1112 z póź zm) Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie zawiadamia, że:

pismem z dnia 30.05.2025 roku, nr DLŁ-WGL.8100.46.2024.ŁP Minister Klimatu i Środowiska zatwierdził plan urządzenia lasu sporządzony dla Nadleśnictwa Chotyłów w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, na lata 2024-2033;

Z treścią planu urządzenia lasu jak również z treścią podsumowania oraz uzasadnienia o których mówi art. 55, ust 3 oraz art. 42 ust. 2 ustawy z 3 października 2008 roku, można zapoznać się w siedzibie RDLP w Lublinie, przy ul. Czechowskiej 4, pok. 213. oraz na stronach BIP nadleśnictwa i RDLP w Lublinie (podsumowanie).

Kopia podsumowania oraz pisma Ministra Klimatu i Środowiska jest umieszona na stronach BIP RDLP w Lublinie w zakładce „Co robimy/Plan urządzenia lasu”.

Ogłoszenie

o zatwierdzeniu przez Ministra Klimatu i Środowiska planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Zwierzyniec

Realizując postanowienia ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2024 r. Nr poz. 1112 z póź zm) Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie zawiadamia, że: pismem z dnia 23.05.2025 roku, nr DLŁ-WGL.8100.43.2024.ŁP Minister Klimatu i Środowiska zatwierdził plan urządzenia lasu sporządzony dla Nadleśnictwa Zwierzyniec w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, na lata 2024-2033;

Z treścią planu urządzenia lasu jak również z treścią podsumowania oraz uzasadnienia o których mówi art. 55, ust 3 oraz art. 42 ust. 2 ustawy z 3 października 2008 roku, można zapoznać się w siedzibie RDLP w Lublinie, przy ul. Czechowskiej 4, pok. 213. oraz na stronach BIP nadleśnictwa i RDLP w Lublinie (podsumowanie).

Kopia podsumowania oraz pisma Ministra Klimatu i Środowiska jest umieszona na stronach BIP RDLP w Lublinie w zakładce „Co robimy/Plan urządzenia lasu”.

Ogłoszenie

o przystąpieniu do opracowania projektu planu urządzenia lasu (PPUL)

Nadleśnictwa Sobibór

Na podstawie art. 39 - 42, ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, (Dz. U. z 2024 r., poz. 1112) oraz działając na podstawie zapisów Zarządzenia nr 116 Dyrektora Generalnego LP z dnia 14 grudnia 2023 roku w sprawie wprowadzenia "Instrukcji urządzania lasu" w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe;

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie informuje o przystąpieniu do opracowania PPUL dla Nadleśnictwa Sobibór na lata 2027-2036 i rozpoczęciu debaty publicznej której pierwszym elementem jest przedstawienie oraz uzupełnienie założeń do projektu planu urządzenia lasu.

W celu przedstawienia oraz uzupełnienia wyżej wymienionych założeń przewiduje się zwołanie narady urządzeniowej (NU), która odbędzie się w siedzibie Nadleśnictwa Sobibór, adres: Sobibór 103, 22-200 Włodawa, w dniu 06 marca 2025 roku, o godz. 930.

Na stronie BIP RDLP w Lublinie (zakładka - co robimy/plan urządzenia lasu) umieszczone zostaną do publicznego wglądu dokumenty będące podstawą jego opracowania w tym m.in. uzgodnienia zakresu i stopnia szczegółowości informacji wymaganych w prognozie oddziaływania na środowisko w/w planu urządzenia lasu z właściwym Dyrektorem RDOŚ w Lublinie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych prowadzeniem gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Sobibór do udziału w Naradzie Urządzeniowej. Wstęp na naradę jest wolny, każdy zainteresowany może wziąć udział w posiedzeniu po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa tylko drogą elektroniczną na adres urzadzanie@lublin.lasy.gov.pl. Powyższe dane zostaną wykorzystane do sporządzenia listy uczestników NU.

 

Ogłoszenie

o zatwierdzeniu przez Ministra Klimatu i Środowiska  planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Nowa Dęba

Realizując postanowienia ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008 r. Nr 199, poz.1227 z póź zm) Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie zawiadamia, że:

pismem z dnia 22.09.2023 roku, nr DLŁ-WGL.8100.61.2023.ŁP Minister Klimatu i Środowiska zatwierdził plan urządzenia lasu sporządzony dla Nadleśnictwa Nowa Dęba w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, na lata 2023-2032;

Z treścią planu urządzenia lasu jak również z treścią podsumowania i uzasadnienia o którym mówi art. 55, ust 3 oraz art. 42 ust. 2 ustawy z 3 października 2008 roku, można zapoznać się w siedzibie RDLP w Lublinie, przy ul. Czechowskiej 4, pok. 213. oraz na stronach BIP nadleśnictwa i RDLP w Lublinie (podsumowanie).

Kopia podsumowania oraz pisma Ministra Klimatu i Środowiska jest umieszona na stronach BIP RDLP w Lublinie w zakładce „Co robimy/Plan urządzenia lasu”.

 

Ogłoszenie o przystąpieniu do opracowania projektu planu urządzenia lasu (PPUL) i posiedzeniu

Komisji Założeń Planu dla nadleśnictw:

Gościeradów i Kraśnik

 

Na podstawie art. 39 - 42, ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, (Dz. U. z 2021 r., poz. 2373), Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie informuje o przystąpieniu do opracowania PPUL dla Nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik na lata 2026-2035, do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania ww. dokumentu na środowisko oraz o posiedzeniu Komisji Założeń Planu (KZP).

Termin posiedzenia Komisji Założeń Planu (KZP) dla: Nadleśnictwa Gościeradów w dniu 26 czerwca 2023 roku, godz. 900 w siedzibie nadleśnictwa, ul. Folwark 1D, 23-275 Gościeradów, Nadleśnictwa Kraśnik w dniu 23 czerwca 2023 roku, godz. 900 w siedzibie nadleśnictwa, ul. Janowska 139, 23-200 Kraśnik.

Zadaniem Komisji jest wypracowanie „Założeń i wytycznych do sporządzania PPUL oraz Programu Ochrony Przyrody wraz z prognozą oddziaływania planu na środowisko”, obejmujących m.in.:

1). Wytyczne w sprawie organizacji prac urządzeniowych, dotyczące m.in.:

  • spraw związanych ze stanem posiadania, klasyfikacją gruntów, podziałem powierzchniowym, podziałem na leśnictwa, oznaczeniem granic oddziałów i pododdziałów,
  • zakresu i formy dokumentacji stanowiącej załącznik do projektu planu urządzenia lasu,
  • projekt wystąpienia do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska i Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w sprawie zakresu oraz szczegółowości prognozy oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko i obszary Natura 2000.

2). Określenie założeń do planu urządzenia lasu, w tym m.in.:

  • podział lasu ze względu na dominujące funkcje lasu, wieki rębności, podział gospodarczy, ustalenie cech drzewostanów,
  • wytyczne w sprawie planowania hodowlanego z uwzględnieniem lokalnych warunków produkcji leśnej,
  • wytyczne w sprawie projektowanego użytkowania rębnego oraz sprawie ogólnej ochrony lasu i ochrony przeciwpożarowej,
  • aktualizacji programu ochrony przyrody,
  • wytyczne w zakresie rekreacyjnego zagospodarowania lasu

Informujemy o możliwości udziału w posiedzeniu KZP, wstęp jest wolny, każdy zainteresowany może wziąć udział w posiedzeniu.

OGŁOSZENIE

o przystąpieniu do opracowania projektu planu urządzenia lasu (PPUL) dla nadleśnictw:

Gościeradów i Kraśnik

Na podstawie art. 39 - 42, ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, (Dz. U. z 2021 r., poz. 2373), Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie informuje o przystąpieniu do opracowania PPUL dla Nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik na lata 2026-2035, oraz o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania ww. dokumentu na środowisko.

1. Postępowanie prowadzone jest na wniosek Dyrektora RDLP w Lublinie.

2. Organem właściwym do dokonania uzgodnień zakresu i stopnia szczegółowości informacji wymaganych w Prognozie oddziaływania PPUL na środowisko dla:

  • Nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik jest Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Lublinie (RDOŚ) oraz Lubelski Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Lublinie (PWIS),

Na stronie BIP RDLP w Lublinie (zakładka - co robimy/plan urządzenia lasu) umieszczone zostaną do publicznego wglądu uzgodnienia zakresu i stopnia szczegółowości informacji wymaganych w prognozie oddziaływania na środowisko w/w planów urządzenia lasu z właściwymi dyrektorami RDOŚ i PWIS.

3. Organem właściwym do wydania opinii do PPUL dla:

  • Nadleśnictw: Gościeradów, Kraśnik jest Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska oraz Lubelski Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Lublinie.

4. Zapraszam przedstawicieli urzędów, samorządów, przedsiębiorców leśnych, oraz organizacje zainteresowane gospodarką leśną i ochroną przyrody w lasach nadleśnictw na posiedzenie Komisji Założeń Planu.

5. Planowany termin posiedzenia Komisji Założeń Planu (KZP) dla:

Nadleśnictwa Gościeradów w dniu 16 czerwca 2023 roku, godz. 900 w siedzibie nadleśnictwa, ul. Folwark 1D, 23-275 Gościeradów,

Nadleśnictwa Kraśnik w dniu 23 czerwca 2023 roku, godz. 900 w siedzibie nadleśnictwa, ul. Janowska 139, 23-200 Kraśnik.

6. Zadaniem Komisji jest wypracowanie „Założeń i wytycznych do sporządzania PPUL oraz Programu Ochrony Przyrody wraz z prognozą oddziaływania planu na środowisko”, obejmujących m.in.:

1). Wytyczne w sprawie organizacji prac urządzeniowych, dotyczące m.in.:

  • spraw związanych ze stanem posiadania, klasyfikacją gruntów, podziałem powierzchniowym, podziałem na leśnictwa, oznaczeniem granic oddziałów i pododdziałów. Szczegółów dotyczących dokumentacji PPUL.
  • projekt wystąpienia do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie zakresu oraz szczegółowości prognozy oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko i obszary Natura 2000.

2). Określenie założeń do planu urządzenia lasu, w tym m.in.:

  • podział lasu ze względu na dominujące funkcje lasu, wieki rębności, podział gospodarczy, ustalenie cech drzewostanów,
  • wytyczne w sprawie planowania hodowlanego z uwzględnieniem lokalnych warunków produkcji leśnej,
  • aktualizacji programu ochrony przyrody,
  • wytyczne w zakresie rekreacyjnego zagospodarowania lasu

7. Informujemy o możliwości udziału w posiedzeniu KZP, wstęp jest wolny, każdy zainteresowany może wziąć udział w posiedzeniu.

 

Ogłoszenie

o zatwierdzeniu przez Ministra Klimatu i Środowiska planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Rudnik

Realizując postanowienia ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2022 r. poz.1029) Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie zawiadamia, że:

Pismem z dnia 27.06.2022 roku, nr DLŁ-WGL.8100.21.2022.LP, Minister Klimatu i Środowiska zatwierdził plan urządzenia lasu sporządzony dla Nadleśnictwa Rudnik w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie na lata 2022-2031.

Z treścią planu urządzenia lasu jak również z treścią podsumowania i uzasadnienia o którym mówi art. 55, ust 3 oraz art. 42 ust. 2 ustawy z 3 października 2008 roku, można zapoznać się w siedzibie RDLP w Lublinie, przy ul. Czechowskiej 4, pok. 213 oraz na stronach BIP nadleśnictwa i RDLP w Lublinie (podsumowanie).

Kopia podsumowania oraz pisma Ministra Klimatu i Środowiska jest umieszona na stronach BIP w zakładce „Co robimy/Plan urządzenia lasu”.”

 

Ogłoszenie

o zatwierdzeniu przez Ministra Klimatu i Środowiska planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Rozwadów

Realizując postanowienia ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2022 r. poz.1029) Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie zawiadamia, że:

Pismem z dnia 14.06.2022 roku, nr DLŁ-WGL.8100.17.2022.LP, Minister Klimatu i Środowiska zatwierdził plan urządzenia lasu sporządzony dla Nadleśnictwa Rozwadów w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie na lata 2022-2031.

Z treścią planu urządzenia lasu jak również z treścią podsumowania i uzasadnienia o którym mówi art. 55, ust 3 oraz art. 42 ust. 2 ustawy z 3 października 2008 roku, można zapoznać się w siedzibie RDLP w Lublinie, przy ul. Czechowskiej 4, pok. 213 oraz na stronach BIP nadleśnictwa i RDLP w Lublinie (podsumowanie).

Kopia podsumowania oraz pisma Ministra Klimatu i Środowiska jest umieszona na stronach BIP w zakładce „Co robimy/Plan urządzenia lasu”.”

 

                                                                                                      Ogłoszenie

                              o przystąpieniu do opracowania projektu planu urządzenia lasu (PPUL) dla nadleśnictw:

                                                                                  Lubartów, Sarnaki, Strzelce

Na podstawie art. 39 - 42, ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, (Dz. U. z 2021 r., poz. 2373), Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie informuje o przystąpieniu do opracowania PPUL dla Nadleśnictw: Lubartów, Sarnaki, Strzelce na lata 2025-2034, oraz o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania ww. dokumentu na środowisko.

1. Postępowanie prowadzone jest na wniosek Dyrektora RDLP w Lublinie.

2. Organem właściwym do dokonania uzgodnień zakresu i stopnia szczegółowości informacji wymaganych w Prognozie oddziaływania PPUL na środowisko dla:

  • Nadleśnictw: Lubartów, Strzelce jest Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Lublinie oraz Lubelski Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Lublinie,
  • Nadleśnictwa Sarnaki jest Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie oraz Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Warszawie.

Na stronie BIP RDLP w Lublinie (zakładka - co robimy/plan urządzenia lasu) umieszczone zostaną do publicznego wglądu uzgodnienia zakresu i stopnia szczegółowości informacji wymaganych w prognozie oddziaływania na środowisko w/w planów urządzenia lasu z właściwymi dyrektorami RDOŚ i PWIS.

3. Organem właściwym do wydania opinii do PPUL dla:

  • Nadleśnictw: Lubartów, Strzelce jest Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska oraz Lubelski Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Lublinie.
  • Nadleśnictwa Sarnaki jest Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie oraz Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Warszawie.

4. Zapraszam przedstawicieli urzędów, samorządów, przedsiębiorców leśnych, oraz organizacje zainteresowane gospodarką leśną i ochroną przyrody w lasach nadleśnictw na posiedzenie Komisji Założeń Planu.

5. Planowany termin posiedzenia Komisji Założeń Planu dla:

Nadleśnictwa Lubartów w dniu 28 czerwca 2022 roku, godz. 1000 w siedzibie nadleśnictwa, ul. gen. Franciszka Kleeberga 17, 21-100 Lubartów

Nadleśnictwa Sarnaki w dniu 23 czerwca 2022 roku, godz. 1000 w siedzibie nadleśnictwa, ul. 3 Maja 6/4, 08-220 Sarnaki

Nadleśnictwa Strzelce w dniu 30 czerwca 2022 roku, godz. 1000 w siedzibie nadleśnictwa, ul. Grabowiecka 20A, 22-500 Hrubieszów

6. Zadaniem Komisji jest wypracowanie „Założeń i wytycznych do sporządzania projektu planu urządzenia lasu oraz Programu Ochrony Przyrody wraz z prognozą oddziaływania planu na środowisko”, obejmujących m.in.:

1). Wytyczne w sprawie organizacji prac urządzeniowych, dotyczące m.in.:

  • spraw związanych ze stanem posiadania, klasyfikacją gruntów, podziałem powierzchniowym, podziałem na leśnictwa, oznaczeniem granic oddziałów i pododdziałów.
  • projekt wystąpienia do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie zakresu oraz szczegółowości prognozy oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko i obszary Natura 2000.

2). Określenie założeń do planu urządzenia lasu, w tym m.in.:

  • podział lasu ze względu na dominujące funkcje lasu, wieki rębności, podział gospodarczy, ustalenie cech drzewostanów,
  • wytyczne w sprawie planowania hodowlanego z uwzględnieniem lokalnych warunków produkcji leśnej,
  • aktualizacji programu ochrony przyrody,
  • wytyczne w zakresie rekreacyjnego zagospodarowania lasu

7. Informujemy o możliwości udziału w posiedzeniu Komisji Założeń Planu, wstęp jest wolny, każdy zainteresowany może wziąć udział w posiedzeniu.

 

 

Ogłoszenie

o zatwierdzeniu przez Ministra Klimatu i Środowiska planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Świdnik

Realizując postanowienia ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008 r. Nr 199, poz.1227 z póź zm) Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie zawiadamia, że:

Pismem z dnia 21.12.2021 roku, nr DL-WGL.8100.72.2021, Minister Klimatu i Środowiska zatwierdził plan urządzenia lasu sporządzony dla Nadleśnictwa Świdnik w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie na lata 2021-2030.

Z treścią planu urządzenia lasu jak również z treścią podsumowania i uzasadnienia o którym mówi art. 55, ust 3 oraz art. 42 ust. 2 ustawy z 3 października 2008 roku, można zapoznać się w siedzibie RDLP w Lublinie, przy ul. Czechowskiej 4, pok. 213. oraz na stronach BIP nadleśnictwa i RDLP w Lublinie (podsumowanie).

Kopia podsumowania oraz pisma Ministra Klimatu i Środowiska jest umieszona na stronach BIP w zakładce „Co robimy/Plan urządzenia lasu”.

Materiały

Syntetyczny wykaz zmian w cięciach rębnych wprowadzony na podstawie zarządzenia 87 Dyrektora Generalnego Lasów Panstwowych z 12 lipca 2024 r. ze zm.
Tabela​_decyzja​_94​_do​_RDLP​_Lublin​_2025​_-​_syntetyczne​_podsumowanie.xlsx 0.01MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.08.2021 08:28 Anna Sternik
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Dyrektor RDLP w Lublinie
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 38.0 18.07.2025 08:43 Patrycja Jankowska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 37.0 14.07.2025 11:34 Patrycja Jankowska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 36.0 12.06.2025 11:05 Paweł Kurzyna
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 35.0 29.05.2025 13:18 Paweł Kurzyna
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 34.0 08.05.2025 10:58 Paweł Kurzyna
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 33.0 16.04.2025 11:37 Paweł Kurzyna
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 32.0 09.04.2025 09:49 Patrycja Jankowska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 31.0 18.03.2025 08:57 Paweł Kurzyna
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 30.0 13.01.2025 12:25 Paweł Kurzyna
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 29.0 13.01.2025 12:19 Paweł Kurzyna
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 28.0 08.01.2025 11:04 Paweł Kurzyna
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 27.0 07.01.2025 09:42 Patrycja Jankowska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 26.0 02.01.2025 13:05 Patrycja Jankowska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 25.0 23.02.2024 06:18 Patrycja Jankowska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 24.0 01.02.2024 14:38 Patrycja Jankowska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 23.0 01.02.2024 07:34 Patrycja Jankowska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 22.0 10.10.2023 10:10 DARIUSZ PRAŻEWSKI
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 21.0 03.10.2023 12:43 DARIUSZ PRAŻEWSKI
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 20.0 19.09.2023 07:16 DARIUSZ PRAŻEWSKI
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 19.0 31.05.2023 07:36 Aneta Sławińska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 18.0 18.04.2023 13:12 Aneta Sławińska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 17.0 18.04.2023 13:09 Aneta Sławińska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 16.0 18.04.2023 13:06 Aneta Sławińska
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 15.0 07.02.2023 08:31 DARIUSZ PRAŻEWSKI
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 14.0 01.02.2023 09:12 DARIUSZ PRAŻEWSKI
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 13.0 16.01.2023 14:21 Ewa Pożarowszczyk
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 12.0 11.01.2023 08:13 Ewa Pożarowszczyk
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 11.0 11.08.2022 08:06 Ewa Pożarowszczyk
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 10.0 05.07.2022 08:42 Ewa Pożarowszczyk
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 9.0 05.07.2022 08:32 Ewa Pożarowszczyk
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 8.0 28.06.2022 09:22 Ewa Pożarowszczyk
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 7.0 25.05.2022 08:11 Ewa Pożarowszczyk
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 6.0 17.02.2022 14:47 Anna Sternik
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 5.0 14.01.2022 14:48 Anna Sternik
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 4.0 14.01.2022 13:05 Anna Sternik
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 3.0 03.01.2022 14:58 Anna Sternik
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 2.0 30.08.2021 14:59 Anna Sternik
Wystąpienia, komunikaty i ogłoszenia 1.0 04.08.2021 08:28 Anna Sternik

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}