Zakończenie inwestycji
Przebudowa kotłowni
W dniu 18 listopada 2025 r. w SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu odbyła się uroczystość związana z zakończeniem I etapu przebudowy kotłowni oraz oficjalne uruchomienie nowoczesnego systemu grzewczego opartego na technologii pelletowej.
Więcej poniżej w linku.