Powrót

Zakończenie inwestycji

Przebudowa kotłowni

W dniu 18 listopada 2025 r. w SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu odbyła się uroczystość związana z zakończeniem I etapu przebudowy kotłowni oraz oficjalne uruchomienie nowoczesnego systemu grzewczego opartego na technologii pelletowej.

Więcej poniżej w linku.

Materiały

https://www.gov.pl/web/spzoz-mswia-zlocieniec/przebudowa-kotlowni
{"register":{"columns":[]}}