W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Witaj na platformie szkoleniowej administracji publicznej

Platforma szkoleniowa jest środowiskiem kształtowania kompetencji pracowników administracji publicznej. System umożliwia również zamieszczanie szkoleń skierowanych do obywateli, którzy mogą uczestniczyć w kursach po zarejestrowaniu się do platformy.

Pierwsze szkolenie dla wszystkich obywateli oraz urzędników!

Już dziś zarejestruj się do Platformy Szkoleniowej

Jeśli chcesz skorzystać z kursów umieszczonych na platformie szkoleniowej – zarejestruj swoje indywidualne Konto Użytkownika. Kliknij w poniższy przycisk Zarejestruj się. Zostaniesz przekierowany na stronę login.gov.pl, na której wybierzesz bezpieczną metodę autoryzacji, np. Profil Zaufany. Po rejestracji Konta, staniesz się Użytkownikiem i automatycznie trafisz do Panelu z udostępnymi kursami. Miłej nauki!
Zarejestruj się
Jeśli posiadasz już Konto Użytkownika na platformie szkoleniowej, kliknij w poniższy przycisk.
Zaloguj się

Urzędy

Jeśli jesteś przedstawicielem jednostki z sektora administracji publicznej i szukasz platformy dla swoich materiałów e-learningowych, zostań naszym partnerem. Możesz umieścić swoje treści szkoleniowe w jednym miejscu, do którego będą miały dostęp tysiące użytkowników - urzędników oraz obywateli.
Skontaktuj się z nami: pomoc_eszkolenia@cyfra.gov.pl
{"register":{"columns":[]}}