Powrót

Obwieszczenie Wojewody Lubuskiego IB-II.7840.51.2026.EWas

02.09.2026

Obwieszczenie Wojewody Lubuskiego IB-II.7840.51.2026.EWas

Obwieszczenie Wojewody Lubuskiego

Obwieszczenie Wojewody Lubuskiego IB-II.7840.51.2026.EWas

Obwieszczenie Wojewody Lubuskiego IB-II.7840.51.2026.EWas zawiadamiające, że wniosek spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa, z dnia 22.07.2026 r. wszczął postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o pozwoleniu na budowę inwestycji pn.: Częściowa rozbiórka i budowa mostu nad rzeką Wartą, budowa kładki pieszo-rowerowej, przebudowa toru głównego wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja linii kolejowej nr 367 w obrębie miasta Gorzów Wielkopolski” na nieruchomościach oznaczonych jako działki o numerach ewidencyjnych gruntów: 825/1, 1, 2/4, 2/3, 1866/6, 256, 1753/4 obręb 0010 Zamoście, jednostka ewidencyjna 086101_1 M. Gorzów Wielkopolski; 1692/25, 1692/19, 1692/27 obręb 0005 Śródmieście, jednostka ewidencyjna 086101_1 M. Gorzów Wielkopolski; 2229/9 obręb 0006 Słoneczne, jednostka ewidencyjna 086101_1 M. Gorzów Wielkopolski.

Materiały

Obwieszczenie Wojewody Lubuskiego IB-II.7840.51.2026.EWas na BIP.
{"register":{"columns":[]}}