W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Paszporty – wydłużone godziny obsługi i dyżury w soboty

23.06.2021

Godziny obsługi klientów zainteresowanych paszportami zostają wydłużone, a w oddziałach wprowadzone zostaną sobotnie dyżury.

4 paszporty z bordowymi kładkami ustawione na szarym tle

W odpowiedzi na wciąż rosnące zainteresowanie paszportami  obsługa będzie odbywać się w wydłużonych godzinach, a wnioski  paszportowe będzie można składać także w soboty.

Gorzów Wielkopolski 

Obsługa klientów w Oddziale Paszportów i Migracji w Gorzowie Wielkopolskim od 28 czerwca do końca lipca 2021 będzie obywać się:

  • w poniedziałki od godziny 9.00 do 17.00,
  • od wtorku do piątku od 8.00 do 16.00.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty za pośrednictwem https://bezkolejki.eu/luw-gorzow . Wkrótce udostępnione zostaną dodatkowe terminy wizyt obejmujące najbliższe trzy tygodnie. Jednocześnie podwojona zostanie liczba dostępnych terminów wizyt na odbiór gotowych paszportów.

Zielona Góra

Obsługa klientów w Oddziale Paszportów w Zielonej Górze od 28 czerwca do końca lipca 2021 będzie obywać się:

  • w poniedziałki od godziny 9.00 do 17.00,
  • od wtorku do piątku od 8.00 do 16.00.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty za pośrednictwem https://bezkolejki.eu/luw-zielonagora . Wkrótce udostępnione zostaną dodatkowe terminy wizyt obejmujące najbliższe trzy tygodnie.

Dyżury w sobotę

Oddział Paszportów i Migracji w Gorzowie Wielkopolskim będzie czynny w soboty w godzinach 8:00-14:00:

  • 3 lipca
  • 17 lipca.

Klienci przyjmowani będą po  ustaleniu terminu wizyty drogą telefoniczną 95 78 51 522 lub 513 – do wyczerpania dostępnych terminów. W przypadku trudności w uzyskaniu połączenia telefonicznego prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: joanna.kubasik@lubuskie.uw.gov.pl

Oddział Paszportów w Delegaturze LUW w Zielonej Górze będzie czynny w soboty w godzinach 8:00-14:00:

  • 26 czerwca,
  • 10 lipca.

Klienci przyjmowani będą po  ustaleniu terminu wizyty drogą telefoniczną 95 78 51 529 – do wyczerpania dostępnych terminów. W przypadku trudności w uzyskaniu połączenia telefonicznego prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: paszporty.delegatura@lubuskie.uw.gov.pl

 

Ważne!

Osoby, które nie będą mogły stawić się na zarezerwowany termin, prosimy o zgłoszenie tego faktu na wskazany wyżej numer telefonu lub mailem, aby z rezerwacji mogły skorzystać inne osoby.