W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wojewoda lubuski trzyma kciuki za maturzystów!

04.05.2021

4 maja rozpoczęły się matury 2021. Dziś maturzyści piszą swój pierwszy egzamin dojrzałości. WojewodaWładysław Dajczak życzy lubuskim maturzystom powodzenia.

Grafika: pióro
 

 

 

"Żaden człowiek nie może odebrać Ci wiedzy, dlatego  wiedza jest najlepszym i najbezpieczniejszym skarbem jaki możesz posiąść".

                                                        L. Frank Baum

           

 

 Drodzy Maturzyści !

Matura należy do jednych z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Egzamin ten jest symbolem wkroczenia w dorosłość. Wasze przygotowania do matury przypadły w trudnym czasie epidemii koronawirusa, co niewątpliwie uczyniło je bardziej wymagającymi. Wierzę, że przeciwności, których doświadczyliście nie utrudnią Wam startu w dorosłe życie.

Jestem przekonany, że wiedza, którą zdobyliście podczas dotychczasowej edukacji pozwoli Wam osiągnąć wymarzone rezultaty. Życzę Wam dużo sił i zapału do rozwijania swoich pasji, osiągnięcia wyznaczonych celów oraz determinacji w urzeczywistnianiu ambitnych planów zawodowych.

Niech uzyskane wyniki egzaminu maturalnego pozwolą Wam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Powodzenia! Trzymam za Was kciuki!

 

Wojewoda Lubuski

Władysław Dajczak