W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Życzenia Wojewody Lubuskiego - Wielkanoc 2021

02.04.2021

Wielkanocne życzenia od Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka

Obraz Jana Matejki ,,Zmartwychwstanie" przedstawiający Jezusa z lecącym nad głową gołębiem. Pod obrazem cytat: „I niech się święci w świetle wirowanie pyłu, i niech się święci ten dzień, co jest miłość, ten dzień, co niósł na sobie przez trumny i ruchy złożenie w grobie ciałem, a wstawanie duchem.” WIELKANOC – K.K.Baczyński
Szanowni Państwo!
 
Nasze życie zostało mocno naznaczone przez pandemię. Wszyscy zmagamy się z nowymi wyzwaniami i niepewnościami, a wielu z nas przeżywa ogromy niepokój o zdrowie i życie najbliższych, niektórzy doświadczają bolesnych pożegnań.
 
Życzę, by Święta Wielkanocne, przez doświadczenie mocy wiary i odradzającej nas nadziei, rozjaśniły horyzont naszego życia. Niech tegoroczne świętowanie umacnia nas przez rodzinną bliskość, wzajemną miłość i pokój. Niech umacnia się tak potrzebna nam dzisiaj do życia nadzieja.

Wideo

Zdjęcia (1)