W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego

13.10.2021

Życzenia wojewody Władysława Dajczaka z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego

Wojewoda z maseczką na twarzy rozmawia z ratownikiem medycznym we wnętrzu karetki

Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego wszystkim ratownikom medycznym i pracownikom ratownictwa medycznego składam najlepsze życzenia, gratulacje i najszczersze podziękowanie.Wyrażam najwyższe uznanie dla Państwa pracy.

Ratowanie ludzkiego zdrowia i życia w stanach nagłego zagrożenia to jedno z najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych zobowiązań. Wymaga doskonałego przygotowania merytorycznego, wysokich kwalifikacji etycznych oraz umiejętności radzenia sobie ze skrajnym stresem.

Od kilkunastu miesięcy ponoszą Państwo dodatkowy wysiłek, związany z panującym w kraju stanem epidemii. Wyrażam wielki szacunek dla Państwa poświecenia i odpowiedzialności.

W imieniu własnym i mieszkańców województwa lubuskiego życzę Państwu dobrego zdrowia i wiele satysfakcji z pełnienia tej wyjątkowej służby.

 

Wojewoda Lubuski
Władysław Dajczak

{"register":{"columns":[]}}