Jubileuszowe spotkanie
19.06.2026
Jubileusz 25-lecia obchodzi Związek Miast i Gmin Regionu Świętokrzyskiego. W imieniu wojewody Józefa Bryka złożył samorządowcom gratulacje wicewojewoda Michał Skotnicki.
- Dzięki waszej trudnej i ciężkiej pracy samorządy się rozwijają. Dzięki temu rozwija się nasz kraj stając się coraz bardziej bezpiecznym i dostatnim. Serdecznie za to dziękuję – powiedział wicewojewoda podczas spotkania w urzędzie wojewódzkim.
Związek Miast i Gmin Regionu Świętokrzyskiego skupia 99 gmin naszego województwa. Działa na rzecz współpracy między samorządami oraz wspiera inicjatywy społeczności lokalnych.
Jubileuszowe spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności stowarzyszenia oraz rozmów o planach na przyszłość.