Powrót

Wernisaż wystawy „Punkty przestrzeni” w Galerii Sztuki „Okrąglak” w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.

18.06.2026

Zaprezentowano na niej prace niezwykle utalentowanej młodzieży, uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach.

Wystawa

Ich twórczość można będzie podziwiać przez dwa najbliższe miesiące.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}