Wernisaż wystawy „Punkty przestrzeni” w Galerii Sztuki „Okrąglak” w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach.
18.06.2026
Zaprezentowano na niej prace niezwykle utalentowanej młodzieży, uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach.
Ich twórczość można będzie podziwiać przez dwa najbliższe miesiące.