Powrót

Wizyta wiceminister zdrowia w województwie świętokrzyskim

19.06.2026

Wiceminister zdrowia Katarzyna Kacperczyk oraz wojewoda Józef Bryk odwiedzili Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach, największą placówkę w regionie zajmującą się leczeniem chorób nowotworowych.

Ministra

Wiceminister rozmawiała m.in. o świadczonych przez szpital usługach i stosowanych metodach terapii oraz pozyskiwaniu rządowych środków na rozwój placówki.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii oferuje wszechstronną pomoc pacjentom oraz ich rodzinom w zmaganiu się z chorobą. To kompleksowa opieka onkologiczna, zarówno stacjonarna, jak i dzienna oraz ambulatoryjna.

Wiceminister zdrowia Katarzyna Kacperczyk oraz Józef Bryk, Wojewoda Świętokrzyski wraz z Sekretarzem Stanu w KPRM Marzeną Okłą-Drewnowicz odwiedzili też Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznistwa gdzie rozmawiali o przyszłości placówki. 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}