W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Czynniki chemiczne pochodzące od farb i klejów w pomieszczeniach nowo wybudowanych i po remoncie

Czynniki chemiczne pochodzące od farb i klejów w pomieszczeniach nowo wybudowanych i po remoncie

Oznaczenia: styren, trichloroetan, octan winylu, cykloheksanon , benzen, toluen, etylobenzen, ksylen, octan etylu, octan butylu, butan-1-ol,.

Termin realizacji: do 21 dni od pobrania prób.

Odbiór sprawozdania: możliwy jest osobisty odbiór sprawozdania w siedzibie Laboratorium Badań Środowiskowych lub wysłanie pocztą za  potwierdzeniem odbioru.

Informacja o cenie: Cena za badanie uzależniona jest od liczby badanych pomieszczeń. Badania wykonywane są na zlecenie firm lub osób prywatnych. Dla firm jest wystawiana faktura, z 14-dniowym odroczeniem płatności.  Dla osób prywatnych jest wystawiany paragon, a na życzenie faktura. Warunkiem przyjęcia zlecenia od osoby prywatnej jest wcześniejsza opłata. Wpłatę można dokonać przelewem na konto.  

Dane do kontaktu:

Laboratorium Badań Środowiskowych
e-mail: wsse.gdansk@sanepid.gov.pl,   www.gov.pl/web/wsse-gdansk

{"register":{"columns":[]}}