W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Majątek

Majątek WSSE w Opolu

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Opolu dysponuje majątkiem Skarbu Państwa przekazanym w trwały zarząd, który obejmuje 2907,21 m2 w budynku administracyjno-garażowym przy ul. Mickiewicza 1 w Opolu.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Opolu posiada odpowiedni sprzęt oraz aparaturę specjalistyczną niezbędną do wykonywania swych zadań statutowych.

Ogłoszenie o zbędnych oraz zużytych składnikach majątku ruchomego WSSE w Opolu

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Opolu działając zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 października 2019 r. w sprawie sposobu i trybu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa, w które wyposażone są jednostki budżetowe (Dz.U. z 2019 r. poz.2004) informuje, iż dysponuje i może przekazać do zagospodarowania w drodze nieodpłatnego przekazania innej jednostce budżetowej zbędne i zużyte składniki majątku ruchomego.

Materiały

Pismo dot. nieodpłatnego przekazania składników majątku ruchomego WSSE w Opolu
Pismo​_dot​_nieodpłatnego​_przekazania​_składników​_majątku​_ruchomego​_WSSE​_w​_Opolu.pdf 0.12MB
Załącznik do pisma
Załącznik​_do​_pisma.pdf 0.08MB