WRC
10 czerwca podczas Eko Świętowania w obiekcie Jarocin Sport obył się finał I edycji konkursu,,EkoSzkoła z WCR 2025/2026.
W kategorii,,Ekoponadpodstawówki'' zdobyliśmy III miejsce i nagrodę w postaci vouchera o wartości 2500 tysiąca złotych.
Zadania konkursowe przygotowała klasa 4HT.
Do zadań należało przygotowanie: infografiki, plakatu, prezentacji, filmiku ,sprzątanie świata i zbiórka baterii( bateria zbierała cała szkoła).
Wszystkie zadania dotyczyły ekologii i tego jak należy dbać o naszą planetę Ziemię.
Czwartej klasie gratulujemy , a wszystkich zachęcamy do zaangażowania się w zachowania proekologiczne, bo Dzień Ziemi to nie tylko 22 kwietnia, ale cały rok.