Powrót

ZSCKR OKSZÓW MISTRZEM POLSKI!

11.06.2026

Grupa uczestników i organizatorów pozuje do wspólnego zdjęcia, część osób trzyma puchary, medale i dyplomy.

W dniach 10 i 11 czerwca odbył się Wielki Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Dla Szkół Ponadpodstawowych. Nasza drużyna w składzie:
Szymon Styk (kl. III BTa)
Krzysztof Staszewski (kl.III LTa)
Kacper Dudko (kl. IV BTb)
osiągnęła historyczny sukces w dziejach szkoły!! Po wcześniejszych wygranych odpowiednio na szczeblu powiatowym i wojewódzkim przyszedł czas na etap centralny, w którym również byliśmy bezkonkurencyjni!
Warto podkreślić także, iż uczeń Szymon Styk indywidualnie zajął 2 miejsce wśród wszystkich startujących!
Gospodarzem tegorocznego turnieju był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu, gdzie również odbywały się konkurencje praktyczne. Część teoretyczna finału rozgrywana była w hotelu Ostaniec. Zwycięzcy otrzymali liczne i bardzo cenne nagrody takie jak: hulajnogi elektryczne, zestawy kluczy i narzędzi, plecaki motocyklowe oraz wiele innych nagród. Warto dodać, iż drużyna wygrała dla szkoły również bardzo cenny komputer diagnostyczny, który niewątpliwie będzie spożytkowany na zajęciach. Uczniowie nagrody odbierali z rąk Wiceministra Infrastruktury Pana Stanisława Bukowca. 
W przerwie między rozgrywkami był czas na zwiedzanie pięknych terenów Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Opiekunem i przygotowującym uczniów do turnieju był Pan Rafał Szmit. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}