Tytuł/stanowisko: Nauczyciel zajęć edukacyjnych ogólnokształcących w zakresie odpowiadającym klasom I-III szkoły podstawowej

Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie ogłasza nabór na nauczyciela zajęć edukacyjnych ogólnokształcących w zakresie odpowiadającym klasom I-III szkoły podstawowej

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-04-2024

  1. Stanowisko: nauczyciel zajęć edukacyjnych ogólnokształcących w zakresie odpowiadającym klasom I-III szkoły podstawowej
  2. Wymiar etatu: pełny etat
  3. Miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie
  4. Okres zatrudnienia: na czas nieokreślony

Zakres obowiązków

  1. Realizowanie programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły.
  2. Efektywne realizowanie przyjętego programu nauczania.
  3. Właściwe organizowanie procesu nauczania.
  4. Ocenianie uczniów zgodnie z obowiązującymi przepisami i systemem oceniania.
  5. Dokonywanie systematycznej ewaluacji swojej pracy.
  6. Indywidualizowanie procesu nauczania.
  7. Wspieranie każdego ucznia w jego rozwoju.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: śląskie
Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, ul. Jasnogórska 17, 42-200 Częstochowa

Wymagania

  1. Posiada wyższe wykształcenie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, zgodne z rozporządzeniem MKiDN z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 2238).
  2. Obywatelstwo polskie.
  3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych.
  4. Niekaralność.
  5. Sumienność, dokładność, odpowiedzialność.
  6. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku.

Wymagane dokumenty

  1. CV.
  2. List motywacyjny.
  3. Kwestionariusz osobowy dla nauczyciela ubiegającego się o pracę
    (w załączniku).
  4. Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
  5. Klauzula zgody (w załączniku).
  6. Oświadczenie (w załączniku).

Informacje dodatkowe

  1. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych.
  2. Dokumenty pozostałych osób będą zniszczone.
  3. Dokumenty złożone po terminie lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.
  4. Z kandydatem wyłonionym w drodze konkursu zostanie zawarta umowa o pracę na czas nieokreślony.
  5. Dokumenty należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Muzycznych im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie przy ul. Jasnogórskiej 17 w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2024 r. lub przesłać na adres: Zespół Szkół Muzycznych im. M. J. Żebrowskiegoul. Jasnogórska 1742-202 Częstochowa z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy na stanowisko nauczyciel zajęć edukacji wczesnoszkolnej”.

Materiały

Oświadczenie nauczyciela
Oświadczenie.pdf 0.14MB
Klauzula informacyjna
Klauzula​_informacyjna​_.pdf 0.18MB
Kwestionariusz osobowy
Kwestionariusz​_osobowy.pdf 0.05MB