W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021 w Katowicach.

07.10.2021

W dn. 6-10 grudnia 2021 r. w Katowicach odbędzie się Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021 skierowany do wszystkich osób współtworzących środowisko internetowe.

Logo

Szczyt Cyfrowy ONZ - IGF 2021 to łącznie ponad 300 różnych aktywności (warsztaty, otwarte fora dyskusyjne, sesje grupowe i networkingowe, sesje wysokiego szczebla z udziałem przedstawicieli państw i organizacji międzynarodowych oraz sesja parlamentarna). Pod tym linkiem znajdziecie Państwo wstępny i na bieżąco aktualizowany program fazy głównej Szczytu Cyfrowego (7-10 grudnia) oraz tzw. „dnia zero” (6 grudnia).

 

W programie Szczytu Cyfrowego ONZ - IGF 2021 znajdują się również 83 warsztaty, które zostały wybrane przez ONZ z propozycji zgłoszonych przez osoby ze wszystkich stron świata. Dotyczą m.in. ochrony dzieci w internecie, zrównoważonej konsumpcji w ramach e-commerce, cyfrowych praw i obowiązków, czy wolności słowa w internecie.

 

W Szczycie Cyfrowym może wziąć udział każdy – tu znajdują się szczegóły nt. rejestracji. Dodatkowo, jednym z wydarzeń towarzyszących IGF 2021 będzie Młodzieżowy Szczyt IGF (Youth IGF). Od 10 do 12 grudnia odbędzie się tzw. IGF After Party, czyli weekend pełen innowacyjnych dyskusji i ciekawych aktywności dla młodych programistów z całego świata.

 

Informacja nt. rejestracji na IGF 2021 jest dostępna pod adresem:

https://www.gov.pl/web/igf2021/ruszyla-rejestracja-na-szczyt-cyfrowy

 

Więcej informacji nt. wydarzenia można znaleźć na stronach:

https://www.gov.pl/web/igf2021 oraz https://www.gov.pl/web/igf2021-en.

Wideo

{"register":{"columns":[]}}