W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Polska jest gospodarzem kolejnej edycji Forum Zarządzania Internetem IGF2021. Spotkanie odbędzie się w Katowicach w ostatnim kwartale 2021 roku.
Dziękujemy całej społeczności IGF za dotychczasowe zaangażowanie. Mamy nadzieję, że spotkanie w Polsce w 2021 roku będzie okazją do wyjątkowo ciekawych dyskusji i dobrych decyzji. Czekamy na Was!

Zapraszamy do Katowic

Katowice to miasto pełne ciekawych zabytków, muzeów, ale też nowoczesnych miejsc rozrywki i wypoczynku.

Co warto zobaczyć w Katowicach przy okazji wizyty na IGF2021?

Sprawdź tutaj

Internet United

Hasło konferencji to Internet United (tłum. zjednoczony internet) – łączący wszystkich swoich użytkowników w jedną społeczność odpowiedzialną za jego kształt i funkcjonowanie. To nasze wspólne marzenia, pomysły, potrzeby i działania tworzą internet przyszłości!

Podczas kryzysu związanego z COVID-19 internet okazał się pomocny w organizacji naszego życia w stopniu, którego nie przewidywaliśmy jeszcze kilka miesięcy temu. Potwierdziło to jego ogromną wartość dla nas wszystkich. Funkcjonujemy w cyfrowym świecie i potrzebujemy w nim zarówno wolności i otwartości, jak i bezpieczeństwa.

Chcesz wiedzieć więcej

Odwiedź nas w social mediach. Sprawdź co się aktualnie dzieje, bądź na bieżąco,
łap najświeższe informacje!

Klikając podgląd social mediów, wyrażasz zgodę na przesyłanie danych do kanałów mediów społecznościowych. Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

{"contentList":[{"name":"@igf_2021","button":{"title":"zobacz pozostałe tweety","type":"EXTERNAL_PAGE","url":"igf_2021"}}]}

Komitet Programowy IGF 2021

Krzysztof Szubert Przewodniczący KP IGF2021
Roman Bieda Wirtualna Katedra Etyki i Prawa
Maciej Groń NASK
Prof. Dariusz Jemielniak Akademia Leona Koźmińskiego
Roman Malinowski NASK
Igor Ostrowski Kancelaria Dentons
Justyna Orłowska GovTech Polska, KPRM
Sebastian Szymański Rada ds. Cyfryzacji
Prof. Dariusz Szostek Uniwersytet Opolski
Lidia Stępińska-Ustasiak Urząd Komunikacji Elektronicznej
Patrycja Sass-Staniszewska Izba Gospodarki Elektronicznej
Aleksander Tarkowski Centrum Cyfrowe