W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Atrakcje IGF 2021

 1. Występ światowej sławy pianisty Ingolfa Wundera

W dniu 7 grudnia, po oficjalnej ceremonii otwarcia Szczytu Cyfrowego IGF 2021, zapraszamy na występ austriackiego pianisty Ingolfa Wundera, wielokrotnego laureata XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

fortepian

 1. Koncert w NOSPR 

Zwieńczeniem polskiego Dnia Zero, 6 grudnia o godz. 20:30 i jednocześnie inauguracją rozpoczynającego się Szczytu Cyfrowego – IGF 2021 będzie uroczysty koncert w przepięknym budynku Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Koncert będzie również transmitowany przez telewizję. 

 1. Wystawy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym:
 • Wystawa prac konkursowych „Lubię Polskę”
 • Wystawa prac konkursowych  „Mój Internet Przyszłości”
 • Wystawa ‘’5 miast’’ polskiego akwarelisty i architekta - Tytusa Brzozowskiego
 1. Music Night

Noc Muzyki IGF 2021 odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, 8 grudnia w godz. 19.00-21.00 w strefie gastronomicznej.
Zapraszamy Wszystkich entuzjastów muzyki, bez względu na umiejętności 😊 do wspólnego grania i śpiewania!  

 1. Zwiedzanie Muzeum Śląskiego za 1 ZŁ

Muzeum Śląskie oferuje zwiedzanie wszystkich dostępnych wystaw, za symboliczną złotówkę, na podstawie okazanego identyfikatora uczestnika Szczytu.muzeum śląskie

 1. Zniżka na zwiedzanie Muzeum Historii Katowic 

Zwiedzając Muzeum Historii Katowic, uczestnikom IGF przysługują bilety ulgowe na podstawie okazania identyfikatora IGF 2021. 
Istnieje możliwość zwiedzania muzeum z przewodnikiem polskim i angielskim.
Rezerwacji prosimy dokonywać dzień wcześniej mailowo przewodnik@mhk.katowice.pl lub telefonicznie 32 2561810 w.117.

Więcej informacji: https://www.mhk.katowice.pl/index.php/dla-zwiedzajacych/godziny-otwarcia-cennik-adresy

 1. Bezpłatny transport publiczny po Katowicach

Wszystkim Uczestnikom Szczytu zapewniamy bezpłatny przejazd środkami publicznego transportu zbiorowego na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM) w terminie 5 – 12 grudnia 2021

 1. Bezpłatne wycieczki po Katowicach i okolicach

W trakcie trwania Szczytu, Urząd Miasta Katowice zorganizuje bezpłatne wycieczki po Katowicach - wyjątkowym mieście. Z anglojęzycznym przewodnikiem będzie można zwiedzić główne atrakcje turystyczne miasta na Szlaku Moderny, Szlaku Neonów oraz zabytkowym osiedlu Nikiszowiec.  

Katowice

 1. Wydarzenia towarzyszące

Weź udział w warsztatach i panelach eksperckich „Ochrona własności intelektualnej w świecie cyfrowym”

W ramach Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021 Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi przygotowała spotkania towarzyszące dotyczące ochrony własności intelektualnej.
7 i 8 grudnia 2021 spotkają się z Państwem rzecznicy patentowi i radcowie prawni zajmujący się na co dzień ochroną praw własności intelektualnej w odniesieniu do technologii cyfrowych i w Internecie. Warsztaty i panele eksperckie wzbogacą swoim doświadczeniem przedstawiciele platform Amazon i Allegro, reprezentanci przedsiębiorców i wynalazców, jak i świata nauki! Będziemy dyskutować o możliwości ochrony oprogramowania i wynalazków wspomaganych komputerowo. 
Dwa dni, dwie debaty i dwa warsztaty. To wszystko już niebawem!
Bądź z nami online.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, program i rejestracja na www.jwp.pl/igf
Serdecznie zapraszamy!
#jwp_ip #IGF2021 #ecommerce #nowe_technologie #ecommerce #IPprotection #własność_intelektualna

Panel ekspercki "Ochrona własności intelektualnej"
 

{"register":{"columns":[]}}