W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nabór wniosków organizowany przez Fundację Pomoc Polakom na Wschodzie

04.09.2020

Fundacja-logo

1 września 2020 roku Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie uruchomiła składanie wniosków (I etap) o dofinansowanie projektów działań organizacji polskich i polonijnych zaplanowanych na 2021 rok. Wnioski można składać w następujących obszarach: edukacja, kultura, publikacje, dziedzictwo kulturowe i historyczne, aktywizacja środowisk, pomoc charytatywna i socjalna oraz wsparcie mediów i promocja Polski na świecie.

Celem programu jest wspieranie bieżącej działalności organizacji polskich i polonijnych oraz ich aktywizacja.

Tak jak w poprzednich latach, Fundacja zachęca organizacje do składania wniosków związanych z rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz działań promujących polską kulturę i historię na świecie.

Wnioski można znaleźć pod adresem https://pol.org.pl/wniosek/, wypełnione należy wysłać na adres e-mailowy: wnioski@pol.org.pl. do 30.09.2020 (I etap).

Więcej informacji można uzyskać pod nr +48 22 628 55 57 lub +48 512 129 127.