W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Umawianie wizyt konsularnych poprzez e-konsulat.gov.pl. Utrudniony kontakt telefoniczny z Wydziałem Konsularnym i Polonii Ambasady RP w Pradze

01.07.2021

Komunikat

W związku dużą ilością spraw prowadzonych przez Wydział Konsularny i Polonii Ambasady RP w Pradze, przekraczającą możliwości osobowe Wydziału, przypomina się o konieczności umawiania wizyt konsularnych poprzez stronę www.e-konsulat.gov.pl. Wydział zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia osoby niezapisanej w systemie rejestracyjnym.

 

W sytuacji kontaktu telefonicznego z Wydziałem Konsularnym i Polonii Ambasady RP w Pradze informujemy, że linia telefoniczna Wydziału jest przeciążona z uwagi na bardzo dużą ilość kierowanych telefonów. W przypadku trudności z dodzwonieniem się do Wydziału Konsularnego prosimy o ponowienie połączenia telefonicznego, możliwie po godz. 13.00 lub skierowanie zapytania e-mailem na adres: praga.amb.wk@msz.gov.pl.

 

Przepraszamy za ewentualne niedogodności i prosimy o cierpliwość.