W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Domowa opieka medyczna

Informacja

Platforma Domowej Opieki Medycznej jest gotowa aby jej zasoby wykorzystywać w aplikacjach gabinetowych. Programy dostępne na platformie dotyczące monitorowania pacjenta przez lekarza POZ w zakresie saturacji (pulsoksymetr), poziomu glukozy we krwi (glukometr) oraz ciśnienia tętniczego (ciśnieniomierz) są również dostępne przy użyciu API platformy. Podmioty zainteresowane taką integracją powinny kontaktować się z dom@holo4med.com aby otrzymać dostęp do API.

Pełna dokumentacja API dostępna jest tutaj.

Nowe funkcjonalności w aplikacji Domowa Opieka Medyczna

Już teraz Lekarze POZ w aplikacji Domowa Opieka Medyczna mogą zapisać również do programu pacjentów nie chorujących na COVID-19.  Programy te dotyczą badań:

  • poziomu cukru we krwi za pomocą glukometru;
  • ciśnienia tętniczego za pomocą ciśnieniomierza;
  • poziomu saturacji  za pomocą pulsoksymetru.
  • Monitoringiem nie zajmuje się CK DOM, a Lekarze POZ i sam Pacjent. Wyniki wprowadzane są manualnie przez pacjentów. Jednocześnie została uruchomiona funkcjonalność tele/video porady. Pacjenci oraz Lekarze POZ mają możliwość wykorzystania środków komunikacji bezpośrednio z poziomu aplikacji w formie: teleporady, wideoporady oraz czatu.

    Materiały w postaci instrukcji korzystania z tele- oraz wideoporady znajdują się tu.

    {"register":{"columns":[]}}