W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Polskiej im. Juliusza Marii Dzieduszyckiego przy Ambasadzie RP w Kairze

15.06.2021

Uroczystość, która odbyła się w dn. 11 czerwca w ogrodzie Ambasady RP w Kairze rozpoczęła Pani Monika Mucha El-Serougi, Kierownik Szkoły, witając wszystkich bardzo serdecznie, gratulując dzieciom wysiłku i efektów pracy oraz życząc satysfakcji ze zdobytej wiedzy.

Zakończenie roku szkolnego

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego oprócz uczniów, nauczycieli i rodziców obecni byli również: Kierownik Wydziału Polityczno-Ekonomicznego Ambasady RP w Kairze, Michał Chabros, który serdecznie powitał środowisko polonijne, oraz Wicekonsulowie, Ewa Niemier-Pawłowska i Rafał Malarowski. W przemowach obecnych osób przeplatały się życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego, skierowane do rodziców i dzieci, oraz wyrazy uznania dla nauczycieli, Polonii i pracowników Ambasady RP w Kairze za zaangażowanie we wspieranie integracji środowiska polonijnego w Egipcie. Stowarzyszenie Polonii w Egipcie ufundowało pożegnalne wyróżnienie – statuetki dla obojga Wicekonsulów za działalność na rzecz Polaków i ich rodzin mieszkających w Egipcie.

Dziękujemy wszystkim za obecność.

Zdjęcia (4)