W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowa publikacja ESM: Reakcje na długoterminowy nielegalny pobyt migrantów: praktyki i wyzwania w państwach członkowskich UE i Norwegii

30.07.2021

Raport ESM "Reakcje na długoterminowy nielegalny pobyt migrantów: praktyki i wyzwania w państwach członkowskich UE i Norwegii".

Rysunkowa grafika poglądowa

Serdecznie zapraszamy do lektury najnoweszego raportu Europejskiej Sieci Migracyjnej opublikowanego 30 lipca br., który skpia sie na opisaniu podejscia a państw czlonkowskich do kwestii  długotrwalego nielegalnego pobytu migrantów w państwach członkowskich UE i Norwegii.

Materiały

Raport sybtetyczny "Responses to long-term irregularly staying migrants: practices and challenges in the EU and Norway”. (dokumnet w języku angielskim)
EMN​_study​_long​_term​_irregular​_migrants​_final​_30072021.pdf 0.82MB
Responses to long-term irregularly staying migrants: practices and challenges in the EU and Norway (dokument w języku angielskim)
EMN​_inform​_long​_term​_irregular​_migrants.pdf 0.09MB
Responses to long-term irregularly staying migrants: practices and challenges in the EU and Norway.
EMN​_flash​_long​_term​_irregular​_migrant.pdf 0.05MB