W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie on-line z ekspertami ZUS dla Polaków w Hiszpanii

28.09.2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze z udziałem ekspertów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizowanego w ramach cyklu spotkań Poradnictwa ZUS z Rodakami na całym świecie.

ZUS

Podczas spotkania eksperci ZUS przedstawią informacje dotyczące m.in. regulacji świadczeń emerytalno-rentowych w relacji Polska - Hiszpania. Udzielą także odpowiedzi na pytania uczestników wydarzenia.

Kiedy?

14 października 2021 roku, o godz. 15:30

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Dostęp do webinaru będzie możliwy z urządzeń mobilnych (za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Webex w języku polskim) lub na komputerze (w przeglądarce internetowej lub w aplikacji Webex).

Do webinaru można bezpłatnie dołączyć klikając link:
https://zus.webex.com/zus-pl/onstage/g.php?MTID=e4f5e3cd1d6973f5d853c188db25e40ba

Logując się należy podać hasło: Hiszpania

Czy będzie możliwość zadania pytań?

W trakcie spotkania będą mieli Państwo zablokowane kamery i mikrofony. Chęć zadania pytania należy zgłosić klikając ikonę „podnieś rękę” - w prawym dolnym rogu ekranu.

Moderator odblokuje pytającemu mikrofon. Po zadaniu pytania prosimy o odkliknięcie ikony „podnieś rękę”. Pytania można zadawać również na czacie – zostaną odczytane na głos przez prowadzącego spotkanie.

Uwaga! Podczas zadawania pytań prosimy nie ujawniać informacji poufnych.

 

Spotkanie będzie nagrywane na wewnętrzne potrzeby ZUS. Nagranie nie będzie udostępniane.

Udział w webinarze nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Serdecznie zapraszamy! 

{"register":{"columns":[]}}