W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Utrudnienia w dojeździe do Ambasady RP w Hadze w dniach 31 sierpnia 2020 r. - 21 lutego 2021 r.

20.08.2020

W związku z rozpoczynającym się 31 sierpnia br. remontem linii tramwajowej pojawią się utrudnienia w dojeździe do Ambasady. Uprzejmie Państwa prosimy o uwzględnienie tych niedogodności przy planowaniu czasu potrzebnego na dotarcie na umówione spotkanie.

wykrzyknik

Alexanderstraat zostanie zamknięta dla ruchu drogowego od 31 sierpnia 2020r. na odcinku od skrzyżowania Mauritskade / Parkstraat do skrzyżowania Javastraat / Alexanderstraat. W czasie prowadzonych prac nie będzie można korzystać z publicznych miejsc parkingowych przy Alexanderstraat. Ruch dla pieszych będzie możliwy w ograniczonym zakresie.

Transport publiczny: w związku z zamknięciem Alexanderstraat tramwaj nr 1 z Delft będzie kończył kurs na przystanku Gravenstraat (przy Grote Kerk) – resztę trasy w kierunku Scheveningen będą realizować autobusy zastępcze.

W przypadku autobusów 22, 24 i 28 wyznaczono objazd przez Anna Paulownastraat i Zeestraat.

Aktualne informacje dot. transportu publicznego oraz planowanych objazdów znajdują się na stronie: https://www.htm.nl/en/disruptions-diversions.