Nominacja generalska w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich
- 4 maja br. odbył się uroczysty apel z okazji nominacji Dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich, płk. Marcina Duszy, na stopień generała brygady.
- W uroczystości uczestniczył Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Krzysztof Basak.
Na terenie 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie odbył się uroczysty apel z okazji nominacji Dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich, płk. Marcina Duszy, na stopień generała brygady. Podczas uroczystości gen. bryg. Marcin Dusza otrzymał od Szefów podkarpackich służb buzdygan.
Dyrektor IAS w Rzeszowie przekazał najserdeczniejsze gratulacje i życzył, aby realizacja obowiązków generalskich sprzyjała rozwojowi 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Nominacja ta, to ważne wydarzenie nie tylko dla 21 Brygady Strzelców Podhalańskich, ale także dla mieszkańców Podkarpacia. To wyraz uznania za dotychczasową służbę, odpowiedzialność oraz ogromną wiedzę i doświadczenie.
Zdjęcia: Beata Terczyńska/ PUW Rzeszów/P. Dubiel/G. Bukała ( źródło: FB Wojewoda Podkarpacki)