W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

IGF Młodych

IGF Młodych to inicjatywa stworzona w celu integracji i zaangażowania młodych ludzi w merytoryczną dyskusję na temat zarządzania Internetem.

IGF Młodych towarzyszy międzynarodowemu Forum Zarządzania Internetem - UN Internet Governance Forum (IGF), które jest otwartą platformą dialogu dla wszystkich zainteresowanych kształtowaniem przyszłości Internetu oraz sposobu jego funkcjonowania.

Częścią światowej społeczności jest IGF Młodych Polska, który powstał w 2020 roku. Jego członkowie aktywnie uczestniczyli w Młodzieżowym Szczycie IGF 2020 i rozpoczęli współpracę na poziomie globalnym ze społecznościami młodych z innych krajów. Działaniom społeczności IGF Młodych Polska od początku patronuje NASK Państwowy Instytut Badawczy.

Aktualności

zobacz wszystkie

Młodzieżowy Szczyt IGF 2020

https://www.intgovforum.org/en/content/youth-at-igf-2020

Młodzieżowy Szczyt IGF 2021

https://yigf.nask.pl/

Dużym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznemu IGF’owi będzie Młodzieżowy Szczyt IGF.
To wspaniała okazja dla młodych ludzi z całego świata, aby przedstawić swój punkt widzenia odnośnie zarządzania Internetem, a także podkreślić najbardziej aktualne tematy, z którymi zmaga się młodzież.

Komitet Sterujący IGF Młodych Polska

Marta Musidłowska Uniwersytet Warszawski
Rafał Prabucki Uniwersytet Opolski
Emilia Zalewska Uniwersytet Warszawski
{"register":{"columns":[]}}