W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

IGF Polska - Forum Cyfrowego Rozwoju jest częścią inicjatywy ONZ gromadzącej krajowe spotkania w Europie oraz innych częściach świata.

Forum Zarządzanie Internetem

Kulminacyjnym momentem działalności IGF Polska jest coroczna konferencja - Forum Zarządzania Internetem. Naszą ambicją jest prezentowanie polskiej perspektywy w globalnej dyskusji nad przyszłością przestrzeni cyfrowej.

Czym się zajmujemy

IGF Polska już od 2016 roku ułatwia współpracę różnych środowisk zainteresowanych kształtowaniem dyskusji dotyczącej zarządzania internetem.

Tworzymy miejsce do wspólnej dyskusji

Tworzymy przestrzeń, gdzie możliwe jest dzielenie się własną wiedzą, doświadczeniem oraz najlepszymi praktykami. Dyskusja prowadzona jest na równych zasadach, w sposób otwarty i transparentny.

Umożliwiamy dostęp dla wszystkich

Każdy zainteresowany, niezależnie od tego kogo reprezentuje, ile ma lat, czym się zajmuje i interesuje, może włączyć się w prace IGF Polska i współorganizować doroczne wydarzenia.

Wpływamy na kształt Internetu

Chcemy mieć swój udział w kształtowaniu globalnych poglądów na funkcjonowanie Internetu i na szereg innych zjawisk z nim powiązanych.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli chcesz się włączyć w działalność IGF Polska - Forum Cyfrowego Rozwoju, skontaktuj się z nami.
Zapraszamy wszystkich chętnych, w dyskusji może wziąć udział każdy. Jesteśmy otwarci na wszystkie środowiska, różne poglądy i różnorodne doświadczenia. Każdy chętny może zabrać głos, zaproponować temat do dyskusji lub zgłosić pomysł na warsztat czy sesję w trakcie corocznej konferencji.

{"register":{"columns":[]}}