W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
FE

Szukasz perspektywicznej pracy? A może po prostu nowej ścieżki kariery? 


Masz 18-29 lat, nie masz stałego zatrudnienia i zastanawiasz się jak rozpocząć przyszłościową karierę w zawodzie, w którym ciągle brakuje specjalistów? 


Poznaj możliwości zawodowe jakie daje marketing internetowy i rozpocznij swoją ścieżkę z bezpłatnym programem Kariera Jutra!


Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności od uznanych ekspertów w ramach programu szkoleniowego. Szkolenia są realizowane wyłącznie w formule online, więc masz pełną możliwość dostosowania go do swojej dostępności!


Po ukończonym szkoleniu odbierz certyfikat od Google i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 
Zyskaj szansę na zdobycie jednego z 1200 trzymiesięcznych, płatnych staży.

zapisz się

"Kariera Jutra” wesprze zarówno młodych ludzi, którzy szukają swojego miejsca na rynku pracy, jak i polskie firmy.

Dzięki specjalistycznym szkoleniom organizowanym przez Google uczestnicy w krótkim czasie otrzymają niezbędne umiejętności do rozwoju kariery. Co więcej, program został ułożony w taki sposób, aby jego absolwenci byli gotowi do wprowadzania realnych zmian w firmach. Po ukończonych szkoleniach, programy stażowe pozwolą wykorzystać zdobytą wiedzę by pomóc przejść transformację cyfrową firm.


Na program Umiejętności Jutra składa się:

  • 50 godzin materiałów szkoleniowych
  • Ponad 20 interaktywnych webinarów
  • Dostęp do ponad 30 trenerów
  • Dostęp do aktywnej społeczności uczestników i trenerów
  • Program nie jest skierowany tylko do młodych pracowników. Szukamy również małych przedsiębiorstw, które chcą zaistnieć w internecie i wykorzystać szansę na zwiększenie zasięgu swoich działań.

    {"register":{"columns":[]}}