W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dane kontaktowe

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp.
ul. Dąbrowskiego 3
66-400 Gorzów Wlkp.

tel.: 95 73 38 404
fax: 95 73 38 460
email: sekretariat@strazgorzow.pl

tel.: Stanowisko Kierowania: 95 73 38 400/461/462
fax: Stanowisko Kierowania: 95 73 38 424
email Stanowisko Kierowania: msk@strazgorzow.pl

Oficer prasowy: bryg. Bartłomiej Mądry - tel.: 603 922 330, mail: madryb@strazgorzow.pl

 

Kierownictwo
bryg. Krystian Kosela Komendant Miejski 95 73 38 404 koselak@strazgorzow.pl
st. kpt. Jarosław Rojna Z-ca Komendanta Miejskiego 95 73 38 404 rojnaj@strazgorzow.pl
Wydział operacyjno - szkoleniowy
bryg. Bartłomiej Mądry Naczelnik wydziału 95 73 38 450 madryb@strazgorzow.pl
st. sekc. Karol Brzozowski Starszy technik 95 73 38 451 brzozowskik@strazgorzow.pl
ogn. Radosław Olczykowski Starszy technik 95 73 38 452 olczykowskir@strazgorzow.pl
Stanowisko Kierowania KM - 95 73 38 400 msk@strazgorzow.pl
Wydział organizacyjno - kadrowy
st. kpt. Monika Fijałkowska Naczelnik wydziału 95 73 38 410 fijalkowskam@strazgorzow.pl
st. asp. Monika Ostrycharz Z-ca naczelnika wydziału 95 73 38 411 ostrycharzm@strazgorzow.pl
st. str. Ewa Umżyńska Stażysta 95 73 38 412 umzynskae@strazgorzow.pl
Aleksandra Purij Sekretariat 95 73 38 404 sekretariat@strazgorzow.pl
Wydział kwatermistrzowsko - techniczny
bryg. Magdalena Popiel Naczelnik wydziału 95 73 38 420 popielm@strazgorzow.pl
mł. ogn. Katarzyna Watral Starszy technik 95 73 38 421 watralk@strazgorzow.pl
inż. Janusz Piotrowicz Referent 95 73 38 422 piotrowiczj@strazgorzow.pl
Dorota Thel Konserwator - -
Wydział kontrolno - rozpoznawczy
st. kpt. Jacek Aszyjczyk Naczelnik wydziału 95 73 38 440 aszyjczykj@strazgorzow.pl
mł. kpt. Michał Mołodczak Z-ca naczelnika wydziału 95 73 38 441 molodczakm@strazgorzow.pl
mł. kpt. Krzysztof Gajewski - 95 73 38 442 gajewskik@strazgorzow.pl
st. sekc. Michał Mytych Technik 95 73 38 443 mytychm@strazgorzow.pl
Sekcja finansów
mł. kpt. Elżbieta Gawron Główna księgowa 95 73 38 430 gawrone@strazgorzow.pl
    95 73 38 431  
Jednostka ratowniczo - gaśnicza PSP nr 1 w Gorzowie Wlkp.
mł. bryg. Paweł Renicki Dowódca JRG 95 73 38 490 renickip@strazgorzow.pl
asp.  Waldemar Kraus Zastępcy Dowódcy JRG 95 73 38 491 krausw@strazgorzow.pl
Jednostka ratowniczo - gaśnicza PSP nr 2 w Gorzowie Wlkp.
bryg. Grzegorz Rojek Dowódca JRG 95 73 38 470 rojekg@strazgorzow.pl
st. kpt. Sebastian Forstner Zastępca Dowódcy JRG 95 73 38 471 forstners@strazgorzow.pl
Jednostka ratowniczo - gaśnicza PSP w Kostrzynie nad Odrą
st. kpt. Artur Tyczyński Dowódca JRG 95 73 38 480 tyczynskia@strazgorzow.pl
mł. kpt. Marcin Szachnowski Zastępca Dowódcy JRG 95 73 38 481 szachnowskim@strazgorzow.pl
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.12.2020 13:27 Jacek Targoński
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział operacyjno - szkoleniowy
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dane kontaktowe 4.0 03.02.2021 14:29 bryg. Bartłomiej Mądry
Dane kontaktowe 3.0 29.01.2021 13:34 bryg. Bartłomiej Mądry
Dane kontaktowe 2.0 29.01.2021 13:33 bryg. Bartłomiej Mądry
Dane kontaktowe 1.0 09.12.2020 13:27 Jacek Targoński

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP