W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek trzech samochodów w Piechowicach

13.10.2021

Na zdjęciu widać dwa pojazdy. Jeden pojazd to pogotowie ratunkowe drugi to samochód osobowy biorący udział w wypadku. Samochód jest koloru czerwonego. Jest dzień samochody stoją na ulicy. W tle widać inne pojazdy ratownicze.

Wypadek trzech samochodów w Piechowicach

13 października o godzinie 11:25 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Jeleniej Górze odebrał zgłoszenie o wypadku trzech samochodów osobowych w miejscowości Piechowice. Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 oraz jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piechowicach.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym potwierdził, że doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, w których podróżowały trzy osoby. Na miejscu znajdowały się już dwa zespoły ratownictwa medycznego, które udzielały pomocy osobom poszkodowanym.

Po rozpoznaniu sytuacji strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli źródła zasilania w pojazdach (akumulatory). Dalsze czynności wyjaśniające prowadziła Policja.

Działania trwały do godziny 12:39. W zdarzeniu brało udział 8 strażaków z KM PSP w Jeleniej Górze i 5 strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piechowicach.

 

Opracowanie: Sekc. Kamil Zięba

Zdjęcia: Sekc. Kamil Zięba

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}