W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje społeczne dot. ustawy o ochotniczej straży pożarnej w miejscowości Pniewo

12.05.2021

Konsultacje społeczne projektu ustawy o ochotniczej straży pożarnej , Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Pniewo dn. 11.05.2021r.

11 maja 2021r, o godz. 12: 00 w miejscowości Pniewo gm. Łomża odbyło się spotkanie, poświęcone  projektowi ustawy o ochotniczej straży pożarnej. Celem spotkania było przeprowadzenie konsultacji społecznych. W spotkaniu udział wzięli : Sekretarz Stanu w MSWiA Pan Maciej Wąsik, Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak, Podlaski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Sebastian Zdanowicz, Komendant Miejski PSP w Łomży st. bryg Dionizy Krzyna, Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży st. bryg. Grzegorz Wilczyński oraz druhowie z jednostek ochotniczych straży pożarnych ze wszystkich gmin z terenu powiatu łomżyńskiego. W trakcie spotkanie omówione zostały główne założenia przepisu, zaproszeni goście odpowiadali także na pytania i wątpliwości zgłaszane przez ochotników związane z proponowanymi zapisami ustawy.

Opracowanie: sekc. Konicka Kinga
Zdjęcia: ogn. Karwowski Krzysztof

Zdjęcia (2)