W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Miłe odwiedziny na JRG 2

17.07.2021

Poszkodowany w wypadku wraz z ratownikami JRG 2

Dnia 26.09.2020 na Moście Pionierów w Szczecinie miał miejsce wypadek komunikacyjny w którym poszkodowany został pan Adrian.

 

Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały zadysponowane zastępy z JRG 2 których zadaniem było uwolnienie z wraku samochodu oraz ratowanie życia i zdrowia pana Adriana.

 

Dnia 17.07.2021 pan Adrian odwiedził strażaków z 3 zmiany JRG 2 którzy tego dnia wraz z PRM oraz Policją ratowali mu życie.

 

"To właśnie Ci ludzie ze zdjęcia uratowali mi tak naprawdę życie za co im jestem bardzo wdzięczny, choć samo słowo "dziękuję" nie wystarczy.

 

Dzięki niesamowicie szybkiej akcji wyciągnięcia mnie z wraku, podaniu kroplówek i założeniu opasek uciskowych udało się załodze karetki dowieźć mnie do szpitala na Unię Lubelską, gdzie cały zespół medyczny zrobił wszystko, aby mnie uratować za co też im jestem bardzo wdzięczny.

 

Cała załoga bardzo miło mnie przywitała i zaprosiła na śniadanie, mogliśmy chwilę porozmawiać, bardzo pozytywni i mili ludzie.

 

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję."

 

To właśnie takie momenty dają nam energię i wynagradzają nam służbę w Państwowej Straży Pożarnej.

Zdjęcia (3)