W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażakiem jest się zawsze!

30.09.2025

Zdjęcie przedstawia strażaka stojącego na tle czerwonego wozu strażackiego. Ma założoną czarną bluzę z naszywką Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie oraz polską flagą na ramieniu. Strażak ma skrzyżowane ręce, na nadgarstku widoczny zegarek. Twarz osoby została zamazana ze względów prywatności. W tle, na szybie pojazdu, znajduje się maskotka kota.

🚒👨‍🚒 Strażakiem jest się zawsze!

📅 22 września nasz funkcjonariusz mł. asp. Piotr Jaroszewski z JRG1 Szczecin – w czasie prywatnym, w miejscowości Szczecinek, najechał na 🚗🚶‍♀️ potrącenie kobiety na pasach.

Nie czekał ani chwili ⏱️➡️ natychmiast ruszył z pomocą ❤️‍🩹 – udzielił pierwszej pomocy i zabezpieczył poszkodowaną do czasu przyjazdu 🚑 zespołu ratownictwa medycznego.

👏👏👏 Gratulacje dla naszego kolegi za wzorową postawę i profesjonalne działanie!

To pokazuje, że strażakiem jest się 24/7 – na służbie i poza nią. 💪🔥

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}