W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

ProteGO Safe

Aplikacja ProteGO Safe to realna pomoc dla nas wszystkich. Dzięki niej szybciej wrócimy do normalnego życia. Ważne, aby korzystało z niej możliwie najwięcej osób. Zachęć znajomych do pobrania, zainstalowania i korzystania z aplikacji. 

Z lewej strony napis Protego safe z prawej rysunek kobiety siedzącej na kanapie obok kanapy kwiat doniczkowy i stojąca lampa nad kobietą i kanapą liście paproci.

Pokonajmy razem koronawirusa!

Aplikacja ProteGO Safe pomoże nam w wychodzeniu z najostrzejszych obostrzeń związanych z pandemią. Informuje o potencjalnym zagrożeniu zakażenia koronawirusem. Im więcej wiemy o sobie, tym skuteczniej możemy się chronić. 

W tej wersji aplikacja umożliwia samokontrolę swojego stanu zdrowia. Wkrótce zostanie uzupełniona o moduł wykorzystujący technologię Bluetooth, dzięki któremu będzie zbierała informacje o napotkanych przez nas urządzeniach i informowała o spotkaniach z chorymi.

Wykonuj Test Oceny Ryzyka

Test Oceny Ryzyka to prosta ankieta stworzona przez lekarzy. Po uzupełnieniu testu, system sprawdza (na podstawie wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego) do jakiej grupy ryzyka kwalifikują się Twoje odpowiedzi. Otrzymasz też rekomendację zachowań. Dzięki temu dowiesz się, co robić dalej i gdzie - w razie potrzeby - szukać pomocy. 

Ważne! Wypełniaj test regularnie i zgodnie z prawdą. To dla Twojego dobra i zdrowia.

Regularnie uzupełniaj Dziennik Zdrowia

ProteGO Safe umożliwia także prowadzenie Dziennika Zdrowia, czyli regularnego zapisywania informacji o tym, jak się czujesz i w jakiej jesteś kondycji. Dzięki temu, w razie wystąpienia niepokojących objawów, możesz zareagować.  

Dziennik Zdrowia to także - jeśli zajdzie taka potrzeba - narzędzie pomocne dla lekarzy. Ułatwia przekazanie personelowi medycznemu informacji o rozwoju objawów oraz współistniejących schorzeniach, czy przyjmowanych lekach. Dzięki temu zyskasz szansę na szybszą diagnozę oraz wybór odpowiedniego schematu leczenia.

Prowadzenie Dziennika Zdrowia jest bardzo proste i nie zajmuje wiele czasu.

Zacznij od dziś – zadbaj o siebie i swoich bliskich.

Ważne informacje o koronawirusie w jednym miejscu

 W ProteGO Safe znajdziesz wiarygodne, oficjalne i aktualne informacje na temat aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Dowiesz się, jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Wszystkie publikowane informacje to komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny, opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia ( WHO).

 
Wsparcie techniczne
protego@mc.gov.pl

Materiały

Polityka prywatności PROTEGO SAFE
PROTEGO-SAFE-POLITYKA-PRYWATNOŚCI​_(1).docx 0.02MB