Powrót

II Strażacki Bieg Zaślubin

20.09.2020

Zdjęcie przedstawia Dekoracja po biegu Zaślubin. Na zdjęciu widzimy stojących na podyższeniach - podestach uczestników biegu oraz wręczającego statuetki komendanta.

20 września 2020 roku w Kołobrzegu odbył się II Strażacki Bieg Zaślubin w ramach XXXIV Biegu Zaślubin, podczas którego rywalizowali ze sobą strażacy z całej Polski. Bieg zaliczany jest do Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach. Tradycyjnie impreza ta rozgrywana jest w marcu natomiast w powodu zagrożenia pandemii koronawirusa została przeniesiona. Pomimo tego frekwencja dopisała, zawodnicy cieszyli się znakomita pogodą, nie zabrakło również kibiców, którzy towarzyszyli uczestnikom biegu na dystansie 15 km.

Kolejny raz dopisali reprezentanci województwa kujawsko - pomorskiego w tym nasz kolega z Komendy Powiatowej PSP  w Aleksandrowie Kujawskim st. str. Przemysław Ratajczyk. Tym razem zajął I miejsce w kategorii wiekowej do 29 lat, a w kategorii OPEN miejsce 10.

Na podium w klasyfikacji Generalnej mężczyzn stanął Łukasz Banaszkiewicz - reprezentat naszego województwa, który zdobył III miejsce.

Gratulujemy osiągnięć, życzymy kolejnych sukcesów.

{"register":{"columns":[]}}