Powrót

Przemysław Ratajczyk obronił tytuł Mistrza !

04.10.2023

Przemysław Ratajczyk - Mistrz.

Przemysław Ratajczyk z trofeami za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach STrażaków w biegu ulicznym

Bieg na dystansie 10 km odbył się 30 września br. w Grudziądzu, w ramach 42. Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego.

Przemysław Ratajczyk z tutejszej komendy jako strażak nie miał sobie równych – po raz drugi zdobył tytuł Mistrza Polski Strażaków w biegu ulicznym. Cały dystans pokonał w czasie 32 min i 46 sek. Strażacy reprezentujący nasze województwo również zaprezentowali się znakomicie. W kategorii wiekowej B (30-39 lat) 1 miejsce zajął st. asp. Zbigniew Kujawa - KP PSP w Nakle nad Notecią.

Serdecznie gratulujemy całej reprezentacji.