W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek motocyklisty w Siutkowie

02.06.2021

Na zdjęciu widać sytuację po zdarzeniu na DK91. Na skrzyżowaniu leży motocykl, wokół którego powstało rozlewisko płynów eksploatacyjnych. Rozlewisko pokryte sorbentem. Po drugiej stronie jezdni widać auto osobowe, które zderzyło się z motocyklem W tle widać pojazd OSP oraz ratowników prowadzących działania ratownicze.

W dniu 02.06.2021 r. ok. godziny 14 zastępy JRG nr 2 w Ciechocinku (GBA 2,5/16/25,5) i OSP Zbrachlin (GBA 2,5/20/2) zostały zadysponowane do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem na DK91 w miejscowości Siutkowo. Na miejscu zastano Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol Policji. W wyniku zdarzenia ranny został mężczyzna kierujący motocyklem. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu i przetransportowali go do szpitala. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji rozlewiska płynów eksploatacyjnych. Na czas działań ruch na DK91 został wstrzymany przez Policję.

Zdjęcia: KP PSP Aleksandrów Kuj.

 

Zdjęcia (3)