W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podziękowania za życzenia z okazji Dnia Strażaka

07.05.2021

Z okazji Dnia Strażaka na ręce komendanta powiatowego PSP w Bartoszycach st. bryg. Andrzeja Harhaja, wpłynęło wiele życzeń skierowanych do strażaków i pracowników cywilnych bartoszyckiej komendy.

PSP_nagłówek

Podziękowania za służbę i życzenia pomyślności, które otrzymaliśmy od innych służb, podmiotów i osób, z którymi współpracują bartoszyccy strażacy są dla nas niezwykle mobilizujące.

Komendant Powiatowy PSP w Bartoszycach w imieniu swoim oraz  pracowników komendy pragnie serdecznie podziękować za pamięć i życzenia. W szczególności chcielibyśmy podziękować dzieciom z Przedszkola Publicznego nr 2 i Przedszkola Publicznego nr 6 w Bartoszycach za śliczne laurki i życzenia z okazji naszego święta.

Przyjęcie życzeń i wyrazów wsparcia jest dla nas jednocześnie zobowiązaniem do dalszej rzetelnej i pełnej oddania służby dla mieszkańców naszego powiatu.