W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek na DK51

30.03.2021

30 marca 2021 r. o godzinie 06:13 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 51.

Na zdjęciu widać uszkodzone BMW znajdujące się w przydrożnym rowie.

Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że w przydrożnym rowie w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych nr 51 i 57, znajduje się samochód osobowy z dwoma osobami wewnątrz.

Działania strażaków w pierwszej kolejności skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy kierowcy pojazdu oraz przetransportowaniu go na desce ortopedycznej do karetki. Po wykonaniu czynności ratowniczych strażacy usunęli z jezdni plamę oleju.

W wyniku zdarzenia kierujący osobowym BMW został przetransportowany do bartoszyckiego szpitala przez zespół ratownictwa medyczego, a u jego pasażerki nie nie stwierdzono obrażeń.

W działaniach uczestniczyły dwa zastępy z JRG w Bartoszycach oraz zastęp WSP z 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej.

Opracowanie: st. kpt. Piotr Kowalski.
Zdjęcia: mł. ogn. Piotr Cierpicki.

Zdjęcia (1)