W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ciężarówka zjechała do rowu i przewróciła się

19.07.2021

Samochód ciężarowy stoi przechylony w przydrożnym rowie. Na drodze stoi karetka, a za nią samochody ratowniczo-gaśnicze.

19 lipca 2021 r. około godz. 10:45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Bielsku Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej Strabla - Mulawicze.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód ciężarowy leżący na boku w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowało 2 osoby. Opuściły one pojazd przed przybyciem służb ratowniczych. Pomocy medycznej osobom biorącym udział w zdarzeniu udzieliła ekipa Zespołu Ratownictwa Medycznego. Oboje po przebadaniu pozostali na miejscu zdarzenia. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator. W trakcie działań ruch na drodze powiatowej odbywał się wahadłowo.

W działaniach udział brał zastęp z JRG w Bielsku Podlaskim, OSP Mulawicze oraz Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Opracowanie: bryg. Marcin Sawicki, KP PSP w Bielsku Podlaskim
Zdjęcia: KP PSP w Bielsku Podlaskim

Zdjęcia (2)