W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Tragiczny wypadek w miejscowości Niemyje -Ząbki (gm. Rudka )

18.07.2021

Na zdjęciu widać funkcjonariusza policji oraz wóz bojowy straży pożarnej i policji

W dniu 18 lipca 2021 r. o godz. 13.55 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w pobliżu miejscowości Niemyje-Ząbki.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy VW New Beetle po dachowaniu stojący na kołach na pobliskim polu. W pobliżu pojazdu leżało dwóch mężczyzn. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia. Na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. Lekarz stwierdził zgon jednego z mężczyzn, drugi został zabrany na SOR w Wysokiem Mazowieckiem w celu dalszej diagnostyki. Na czas działań ratowniczych droga była całkowicie zablokowana. Nie stwierdzono wycieku płynów eksploatacyjnych.

Z uwagi iż zdarzenie miało miejsce na granicy powiatów bielskiego i wysokomazowieckiego do działań zadysponowane były siły z dwóch powiatów. W działaniach udział brały: 1 zastęp JRG Bielsk Podlaski, 2 zastępy JRG Wysokie Mazowieckie, OSP KSRG Klukowo, OSP Wyszonki Kościelne, OSP KSRG Rudka, Policja, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Opracowanie: Kamil Kotowicz, KP PSP Bielsk Podlaski
Zdjęcia: KP PSP Bielsk Podlaski

Zdjęcia (3)