W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek na drodze krajowej nr 19 w Knorydach

31.08.2021

Uszkodzony przód samochodu w wyniku wypadku drogowego w Knorydach na DK nr 19.

31 sierpnia 2021 r. tuż przed godz. 3:30 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Bielsku Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Knorydy.

W chwili przybycia zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia  dwóch samochodów ciężarowych: Renault i Volvo. Pojazdami podróżowali sami kierowcy – opuścili oni pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych.

Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe marki Renault oraz udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy tego pojazdu do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Ponadto strażacy usunęli wycieki płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego pojazdu. Na czas działań ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo.

W działaniach udział brał zastęp z JRG w Bielsku Podlaskim, OSP Piliki, OSP Knorydy, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Opracowanie: bryg. Marcin Sawicki, KP PSP w Bielsku Podlaskim
Zdjęcia: KP PSP w Bielsku Podlaskim

Zdjęcia (3)