W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pobieranie wymazów przy KP PSP w Bochni

07.02.2021

Czerwony namiot do którego jest ustawiona kolejka ludzi , którzy stoją w odstępach zachowując dystans około 1m. Są to nauczyciele ze szkół z terenu powiatu Bocheńskiego, którzy oczekują na pobranie materiału do wymazu na Covid. Koło namiotu po lewej stronie stoi karetka pogotowia w której personel medyczny zajmuje się pobieraniem próbek. Za namiotem, który jest rozstawiony przed komendą na parkingu straży pożarnej w Bochni zaparkowany jest bus ochotniczej straży pożarnej w Rzezawie.

W dniu 7 lutego 2021 r. strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni wraz z jednostką OSP Rzezawa pomagali w utworzeniu punktu pobierania wymazów.  Punkt pobierania wymazów utworzono na placu zewnętrznym przed Komendą Powiatową PSP w Bochni.  Do tego celu wykorzystano nowo pozyskany namiot wraz z osprzętem znajdujący się na wyposażeniu OSP Rzezawa. Wymazy pobierano od nauczycieli w celu przeprowadzenia testu na obecność koronawirusa.

 

Opracowanie:  mł. kpt. Grzegorz Gac KP PSP w Bochni.

Zdjęcia (3)