W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar budynku gospodarczego w Moszczenicy

09.09.2020

Zdjęcie przedstawia murowany budynek gospodarczy w którym miał miejsce pożar. Ściany budynku pomalowane są beżową farbą z widocznymi okopceniami nad oknem. Przed budynkiem znajduje się drewno opałowe, garnki i wiadra. Do budynku wchodzą dwaj strażacy.

9 września 2020r. około godziny 7:40 doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Moszczenica, gm. Bochnia. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów pożarem objęte były pomieszczenia parteru. Po ugaszeniu pożaru strażacy przystąpili do przeszukiwania obiektu w trakcie, którego odnaleźli mężczyznę. Osoby poszkodowanej nie udało się uratować ze względu na liczne obrażenia odniesione podczas pożaru.  Działania ratowniczo - gaśnicze prowadziło łącznie 6 zastępów w tym: 3 zastępy z JRG Bochnia, oraz OSP: Moszczenica, Siedlec, Stanisławice. Przyczyny pożaru ustala Policja.

 

Opracowanie: mł. kpt. Grzegorz Gac KP PSP w Bochni.

Zdjęcia: archiwum KP PSP w Bochni.

Zdjęcia (7)