W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozpoczął się proces szczepień strażaków z terenu powiatu bocheńskiego przeciw COVID-19

26.03.2021

Mężczyzna ubraną w czarną koszulkę strażacką z krótkim rękawem, na twarzy ma ubrana maseczkę chirurgiczną koloru biało-niebieską, siedzi on na krześle koloru pomarańczowego w gabinecie szpitalnym, po prawej stronie ma parawan w kolorze białym. Na lewej ręce ma podwinięty rękaw do góry. Obok stoi pielęgniarka ubrana w biały fartuch oraz czarne spodnie i podaje szczepionkę w lewe ramie strażaka. Szczykawka jest wbita w ramię. W tle stoi mężczyzna ubrany w białą koszulkę w krótkim rękawem, na twarzy ma ubrana maseczkę chirurgiczną koloru biało-niebieską. Obok stoi druga pielęgniarka ubrana w niebieską koszulę

26 marca 2021 r. o godzinie 9.00 w Szpitalu Wojewódzki im. św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie rozpoczął się proces szczepień strażaków z terenu powiatu bocheńskiego przeciw COVID-19.

Dalsze szczepienia będą odbywały się przez kolejne pięć tygodni, zgodnie z przyjętym harmonogramem szczepień.

Szczepienia te odbywać się będą w ramach procesu szczepień przeciw COVID-19 dla grupy 1C „służby mundurowe" rozpoczętego w dniu 24 marca 2021 r. o godzinie 14.00 w szpitalu tymczasowym na PGE Narodowym.

Opracowanie: mł. bryg. Paweł Matyasik

Zdjęcia: archiwum KP  PSP w Bochni

Zdjęcia (3)